facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik ve İkram Görevlisi-Sarıyer

Temizlik ve İkram Görevlisi-Sarıyer

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol alanlarında hizmet vermekte olan ISS, 31.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS,

Sarıyer bölgesinde bulunan projemizde görev alabilecek temizlim ve gerekli zamanlarda ikram görevlisi olarak görev alabilecek bayana aday aranmaktadır.

asgari ücret,agi,yol,yemek,ssk

başvuru için :0533 498 11 51

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3062934


Kadın 22 - 40 arası No: 3062934 Tam Zamanlı

Temizlik Ve İkram Görevlisi-Sarıyer İstanbul Avrupa Temizlik Ve İkram Görevlisi-Sarıyer İstanbul Temizlik Ve İkram Görevlisi-Sarıyer Temizlik Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Benzer Temizlik Ve İkram Görevlisi-Sarıyer İş İlanları

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik Ve İkram Görevlisi-Sarıyer" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?