facebook
  1. Webhelp Türkiye
  2. Temizlik ve Sipariş Destek Elemanı

Temizlik ve Sipariş Destek Elemanı

Webhelp Türkiye

2018 Avrupa Sektör Lideri Webhelp, dijital, sosyal ve geleneksel sesli iletişim kanalları aracılığıyla “Çok Kanallı İletişim Merkezi, Telesatış, Tahsilat Yönetimi, Sosyal Medya ve Dijital İletişim, Teknik Destek, 7/24 Yol Yardım ve Asistans” gibi hizmetler veren, global bir BPO (iş süreçlerinde dış kaynak kullanımı) sağlayıcısıdır. Dünyada, 51 ülkede 74.000 kişilik güçlü kadrosu ile hizmet veren Webhelp, Türkiye’de İstanbul, İzmir, Bingöl, Yozgat ve Van olmak üzere toplam 5 şehirde, 9.000’i aşkın çalışan ile müşteri deneyiminde fark yaratmaya devam etmektedir.

Nitelikler;

Lise mezunu,
Temizlik alanında minimum 2 yıl deneyimli,
3 vardiyalı çalışabilecek,
25-45 yaşları arasında,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Dağıtım merkezlerinin Tüm temizlik işlerini yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2984514


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 2984514 Tam Zamanlı

Temizlik Ve Sipariş Destek Elemanı İstanbul Anadolu Temizlik Ve Sipariş Destek Elemanı İstanbul Avrupa Temizlik Ve Sipariş Destek Elemanı İstanbul Temizlik Ve Sipariş Destek Elemanı E-Ticaret Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Webhelp Türkiye

Aradığınız "Temizlik Ve Sipariş Destek Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?