1. Saray Muhallebicisi
  2. Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm
ilan-resim

Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm

Saray Muhallebicisi

Saray Muhallebicisi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saray Muhallebicisi Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2684579


Kadın veya Erkek 20 - 35 arası No: 2684579 Tam Zamanlı

Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm İstanbul Avrupa Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm İstanbul Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm Gıda Restoran Tezgahtar Gıda Cafe / Kafe Aşçı Yardımcısı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Saray Muhallebicisi

Aradığınız "Tezgah Sorumlusu - Vadistanbul Avm" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?