1. ASLI BÖREK
  2. TEZGAHTAR(PİŞİRİCİ)- ATAŞEHİR METROPOL AVM - ASLI BÖREK

TEZGAHTAR(PİŞİRİCİ)- ATAŞEHİR METROPOL AVM - ASLI BÖREK

ASLI BÖREK

Aslı Börek firmasının aktif ilanlarına veya diğer Tezgahtar (Pişirici) - Ataşehir Metropol Avm - Aslı Börek ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aslı Börek Tezgahtar (Pişirici) - Ataşehir Metropol Avm - Aslı Börek ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Tezgahtar (Pişirici) - Ataşehir Metropol Avm - Aslı Börek ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2734793


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 2734793 Tam Zamanlı

Tezgahtar (Pişirici) - Ataşehir Metropol Avm - Aslı Börek İstanbul Anadolu Tezgahtar (Pişirici) - Ataşehir Metropol Avm - Aslı Börek İstanbul Tezgahtar (Pişirici) - Ataşehir Metropol Avm - Aslı Börek Gıda Restoran Tezgahtar


Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Aradığınız "Tezgahtar (Pişirici) - Ataşehir Metropol Avm - Aslı Börek" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?