facebook
  1. Onur Market
  2. Tır Şoförü - İstanbul(Avrupa)-Antalya
ilan-resim

Tır Şoförü - İstanbul(Avrupa)-Antalya

Onur Market

İş Tanımı

Emin ve Onurlu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul -Antalya -Bursa bölgesinde bulunan Onursal Tarım deposuna bağlı ürün sevkiyatını gerçekleştirecek "Tır Şoförü" arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • CE,D sınıfı ya da üzeri ehliyet sahibi,
  • SRC1 ya da SRC3 belgesine sahip,
  • Psikoteknik belgesine sahip,
  • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
  • İstanbul ve Antalya da ikamet eden.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3059700


Erkek 24 - 45 arası No: 3059700 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Tır Şoförü - İstanbul (Avrupa) -Antalya Antalya Tır Şoförü - İstanbul (Avrupa) -Antalya İstanbul Avrupa Tır Şoförü - İstanbul (Avrupa) -Antalya İstanbul Tır Şoförü - İstanbul (Avrupa) -Antalya Mağazacılık / Perakendecilik Sevkiyat / Stok Şoför


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ilan-resim
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Onur Market

Aradığınız "Tır Şoförü - İstanbul (Avrupa) -Antalya" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?