facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Tır Şoförü - Kocaeli -Dilovası-E5 Src-Piskoteknik Belgeli

Tır Şoförü - Kocaeli -Dilovası-E5 Src-Piskoteknik Belgeli

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol,

28.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren,

Dilovası bölgesinde bulunan projemiz için ,

* C sınıfı ehliyeti-src yolcu taşıma src yük taşıma - pisikoteknik evrakları olan 45 yaşını aşmamış direksiyon hakimi küvetli bay şoför personele ihtiyaç vardır.

Çalışma saatleri 2 vardiya 08.00/16.00-16.00/24.00
Maaş 5.300 tl
Servis kartal E5 üzeri ve izmit her yerine vardır.
İletişim: Nihan KAPLAN:0542 515 85 41

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3252775


Erkek No: 3252775 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Tır Şoförü - Kocaeli -Dilovası-E5 Src-Piskoteknik Belgeli İstanbul Anadolu Tır Şoförü - Kocaeli -Dilovası-E5 Src-Piskoteknik Belgeli Kocaeli Tır Şoförü - Kocaeli -Dilovası-E5 Src-Piskoteknik Belgeli İstanbul Tır Şoförü - Kocaeli -Dilovası-E5 Src-Piskoteknik Belgeli Hizmet Nakliyat Şoför


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Tır Şoförü - Kocaeli -Dilovası-E5 Src-Piskoteknik Belgeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?