facebook
  1. İdeal Model Döküm Sistemleri
  2. Torna Freze Operatörü (Manüel)

İdeal Model Döküm Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Torna Freze Operatörü (Manüel) ilanlarına göz atabilirsiniz.

İdeal Model Döküm Sistemleri Torna Freze Operatörü (Manüel) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Torna Freze Operatörü (Manüel) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3290329


Erkek 25 - 45 arası No: 3290329 Tam Zamanlı

Torna Freze Operatörü (Manüel) Kocaeli Torna Freze Operatörü (Manüel) Üretim Makine Operatör Üretim Makine Usta Üretim Makine Tornacı Üretim Makine Montaj Ustası Üretim Makine Freze Operatörü


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

İdeal Model Döküm Sistemleri

Aradığınız "Torna Freze Operatörü (Manüel) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?