facebook
  1. Apm Mühendislik
  2. Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları

Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları

Apm Mühendislik

Apm Mühendislik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Apm Mühendislik Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2895803


Kadın veya Erkek 25 - 55 arası No: 2895803 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları İstanbul Avrupa Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları İstanbul Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları İmalat Makine Montaj Ustası Makine İmalat Usta Makine İmalat Tornacı Makine İmalat Freze Operatörü Makine İmalat Üretim Elemanı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Aradığınız "Torna - Freze Ve Makine Montaj Elemanları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?