facebook
  1. Fanmak Air Handling Units
  2. Üretim / İmalat Personeli

Fanmak Air Handling Units firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim / İmalat Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fanmak Air Handling Units Üretim / İmalat Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim / İmalat Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3088149


Erkek 20 - 40 arası No: 3088149 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

3,500 TL

Üretim / İmalat Personeli İstanbul Anadolu Üretim / İmalat Personeli İstanbul Üretim / İmalat Personeli Üretim İklimlendirme Usta Havalandırma İşçi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Fanmak Air Handling Units

Aradığınız "Üretim / İmalat Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?