facebook
  1. Özgü İdari Hizmetler
  2. ÜRETİM PAKETLEME YEVMİYE PERSONELİ

ÜRETİM PAKETLEME YEVMİYE PERSONELİ

Özgü İdari Hizmetler

Özgü İdari Hizmetler firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Paketleme Yevmiye Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özgü İdari Hizmetler Üretim Paketleme Yevmiye Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Paketleme Yevmiye Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3298273


20 - 40 arası No: 3298273 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

Üretim Paketleme Yevmiye Personeli İstanbul Anadolu Üretim Paketleme Yevmiye Personeli İstanbul Üretim Paketleme Yevmiye Personeli Lojistik Paketleme Elemanı


Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Özgü İdari Hizmetler

Aradığınız "Üretim Paketleme Yevmiye Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?