facebook
  1. Kırcalı Unlu Mamüller Gıda
  2. Üretim Temizlik Personeli

Kırcalı Unlu Mamüller Gıda firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Temizlik Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kırcalı Unlu Mamüller Gıda Üretim Temizlik Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Temizlik Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2890541


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 2890541 Tam Zamanlı

Üretim Temizlik Personeli İstanbul Anadolu Üretim Temizlik Personeli İstanbul Üretim Temizlik Personeli Gıda Üretim Temizlik Elemanı


Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Kırcalı Unlu Mamüller Gıda

Aradığınız "Üretim Temizlik Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?