facebook
  1. You Estetik
  2. Uzman Estetisyen Güzellik Uzmanı

Uzman Estetisyen Güzellik Uzmanı

You Estetik

büyümekte olan youestetik ekibimizde bizimle çalışacak ekip ruhuna sahip iş ahlakı olan önce kendine özen gösteren işini severek yapan ekip arkadaşları arıyoruz
Çalışma şeklimiz haftada 1,5 gün izin
Öğle yemeği 1 saat molalı çalışıyoruz
Maaş + yüksek prim +SGK+ yemek

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3281593


Kadın 23 - 45 arası No: 3281593 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Uzman Estetisyen Güzellik Uzmanı İstanbul Anadolu Uzman Estetisyen Güzellik Uzmanı İstanbul Uzman Estetisyen Güzellik Uzmanı Güzellik Merkezi Estetisyen


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Uzman Estetisyen Güzellik Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?