facebook
  1. Recency Estetik
  2. Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Recency Estetik

Recency Estetik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Recency Estetik Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3330004


Kadın 24 - 35 arası No: 3330004 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

6,000 TL

Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı İstanbul Avrupa Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı İstanbul Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı Güzellik Merkezi Sağlık Estetisyen


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?