facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Freze Operatörü
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Anadolu Freze Operatörü iş ilanları

İstanbul Anadolu'da Freze Operatörü Arayanlar

İstanbul Anadolu Freze Operatörü iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İstanbul Anadolu Freze Operatörü iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İstanbul Anadolu Freze Operatörü iş fırsatları burada!

İstanbul Avrupa ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

İstanbul Anadolu Freze Operatörü İş İlanları

Endüstriyel taşlı imalatta kullanılan bir takım tezgahı türü olan freze kullanan kişilere operatör adı verilir. Freze operatörleri plastik, metal, çelik, alüminyum gibi farklı malzemeleri bu amaçla geliştirilmiş tezgahta işler. Operatörün görevi bu makineleri çalıştırarak kesim işlemlerini yapmak ve bakımlarını tamamlamaktır.

İmalat sektöründe gerekli olan parçaları kullanan freze operatörleri teknik çizim ve iş programlarına hakim olmalıdır. Makine parçalarını demonte hale getirmek, farklı ölçüm araçlarıyla kontrol etmek ve tezgahta kullanılacak hızı belirlemek için profesyonel becerisi olmalıdır. Tehlikeli bir işlem olan frezeleme için bu alanda uzman kişiler istihdam edilir.

Sanayi, üretim ve imalat alanında Türkiye’deki en yoğun iş yerlerine sahip olan İstanbul freze operatörlerinin kolay iş bulduğu bir şehirdir. Türkiye’deki ilanların neredeyse yarısı İstanbul’da verilir. İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu freze operatörü iş ilanları arasından kendinize uygun bir iş bulmanız kolaydır. Bunun için Eleman.net platformunu incelemeniz yeterlidir.

İstanbul Anadolu'da Freze Operatörü İş İmkanları Nelerdir?

İstanbul Anadolu freze operatörü ilanları açan işverenler farklı imkanları çalışanlarına sunabilir. Freze makinesinin farklı ekipmanlarını kullanabilen adaylar için teklif edilen şartlar değişir. İşletmenin çalışma stili de adayın çalışma imkanlarını etkiler.

Genellikle ofiste çizilen teknik resimlerin makineden doğru bir şekilde uygulanması için eleman ilanı verilir. Bu durumda adaylarda vardiyalı çalışma stiline uygunluk aranır. Gündüz ve gece vardiyasında çalışılan ücret değişkendir.

Maaş ve SSK ücretine ek olarak yol, yemek ve mesai ücreti teklif edilebilir. Bazı işletmeler ürün başına ekstra prim de çalışan maaşına yansıtır. Yüksek maaşla çalışan freze operatörü çalışma saatlerine göre ücret değişir.

Hafta içi mesai saatlerinde görev yapan operatörler ile vardiyalı çalışan maaşları birbirinden farklıdır. Resmi günlerde, cumartesi ve pazar günlerinde izin teklif eden işletmeler vardır. Yoğun atölye ve üretim çalışması yapan firmalar izni sadece pazar günü ile sınırlayabilir.

Yetiştirilmek üzere endüstri meslek lisesi ve yüksekokulların ilgili bölümlerinde okuyan ya da mezun adaylar için de ilan verilebilir. Yetişmiş deneyimli elemana teklif edilen maaş ile deneyimsiz eleman maaşı birbirinden farklı değerlendirilmelidir.

İstanbul Anadolu Freze Operatörü İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Freze operatörü olmak için makine teknolojisi bölümlerini bitirmek ve mesleki yeterlilik belgesi almak gerekir. Bu sebeplerle adaylarda ilk önce bu eğitimin alınmış olması şartı aranır. İstanbul Anadolu freze operatörü iş ilanları bay elemanlar için açıldığından askerliği bitirme şartı aranabilir. Mesleği başarılı bir şekilde yapabilmesi için ilanlarda yer verilen diğer özellikler;

  • Yüksek dikkat sahibi olmak ve her daim iş başında titiz bir şekilde çalışmak,
  • El ve göz koordinasyonunun iyi olması,
  • Teknik çizim okuyabilmek ve basit çizimleri yapabilmek,
  • Meslekte kullanılan bilgisayar programlarını bilmek,
  • Uzun süre sabit pozisyonda çalışabilecek fiziki yeterlilik,
  • Ağır yükleri kaldırabilecek güçlü beden,
  • Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilmek şeklinde sayılabilir.

İstanbul Anadolu’da Freze Operatörü Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Freze operatörü olarak çalışmak isteyenler makine, imalat, üretim, otomotiv ve demir çelik gibi farklı sektörlerde öncelikli olarak istihdam edilir. Bu sektörlerde yapılan üretimler ve parçalar için freze operatörü becerisine ihtiyaç duyulur. Bu nedenle güncel İstanbul Anadolu freze operatörü iş ilanları çoğunlukla bu sektörlerde verilir.

CNC ve torna kullanımı da freze operatörlerinin çalışabileceği alanlardır. Sektörel olarak hizmet veren atölyeler, üretim tesisleri, metal işleme tesislerinin yanı sıra alüminyum doğrama atölyelerinde de istihdam edilir. Freze makinesinin kullanıldığı her alan mesleğin istihdam edildiği yerlerdir. Tehlikeli ve kullanımı eğitim isteyen bu makine için gerekli donanıma sahip olanların yanı sıra deneyim de aranabilir.

Freze makinesinin diğer kullanım alanları olan havuz işleme, yan kontör işleme, kanal açma ve yüzey işleme özellikle sanayi sektöründe kullanılır. Bu sebeple organize sanayi bölgeleri, otomotiv sanayi alanları ve sanayi üretimin yapıldığı fabrikalar da iş ilanı açar.

İstanbul Anadolu Freze Operatörü İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul Anadolu freze operatörü yeni ilanlara ulaşmak için Eleman.net platformunda hızlı üyelik oluşturabilirsiniz. Hızlı CV oluşturma özelliği ile işverenler için özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Online iş başvurularında kullanılan özgeçmiş sayesinde kişisel bilgilerinizi ve deneyimlerinizi işverene aktarırsınız.

Binlerce farklı ilan arasından size uygun olanları listelemek için arama bölümünde “İstanbul Anadolu freze operatörü” kelimelerini yazabilirsiniz. Etiketli arama özelliği sayesinde kelimelere uygun olan ilanlar bir arada listelenir. Dilerseniz iş arayan girişi yaparak filtreleme özelliğinden de aramalarınızı yapmanız mümkündür.

Ana sayfadan pozisyona, bölüme ve şehirlere göre ilanları inceleyerek farklı iş olanaklarını da değerlendirebilirsiniz. Freze operatörü olarak kariyer yapmak istediğiniz alanda açılan ilanlara göz atarak online ya da firma iletişimi kurarak başvuru yapabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Anadolu Freze Operatörü Sık Sorulan Sorular

Freze Operatörü İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Freze makinesini kullanabilecek teknik beceri ve projeyi anlayabilecek eğitime sahip olması aranan başlıca özelliklerdir. Erkek adayların öncelikli olarak istihdam edildiği alanda fiziki güç, sağlık ve yüksek dikkat aranan diğer özelliklerdir. Eleman.net ile şimdi freze operatörü iş ilanlarını inceleyebilir, Türkiye’nin her yerinde yeterliliğinize uygun işveren ilanlarına anında ulaşabilirsiniz.

Freze Operatörü Nerede Çalışabilir?

Metal ve alüminyum işlenen atölyeler, üretim tesisleri, sanayi alanları başlıca istihdam alanlarıdır. Otomotiv, üretim, demir – çelik sektöründe hizmet veren firma, şirket ve küçük atölyelerde çalışabilirler.

Güncel Freze Operatörü İş İlanlarına Nereden Ulaşabilirim?

Eleman.net ile üyelik oluşturduktan sonra mesleğinize göre arama yapabilir ve yeni ilanları tarihine göre listeleyebilirsiniz. En yeni freze operatörü ilanlarına ulaşmak için aramanızı kaydedip alarmı açabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster
Freze Operatörü

Freze Operatörü Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Freze operatörü kısaca farklı materyallerin işlenerek yeni ürünlerin imal edildiği freze makinesini kullanan yetkili personel şeklinde açıklanabilir. Freze makinesi plastik ve metal türleri olan çelik ve alüminyum gibi hammaddelerin işlendiği bir imalat makinesidir. Freze operatörü sorumlulukları arasında bu makineyi kullanarak işletmenin kalite standartlarına uygun üretim yapmak ve bakımları üstlenmek yer alır.Freze Operatörü Ne İş Yapar?Freze makinesini kullanma bilgi ve deneyimine sahip opera... Devamını Göster

Freze Operatörü Nedir, Nasıl Olunur?
Freze Operatörü Maaşları

İstanbul Anadolu İş İlanları

İstanbul Anadolu'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Anadolu'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul Anadolu'da İş Mi Lazım?

İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul Anadolu'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul Anadolu'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Anadolu Freze Operatörü iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Eylül 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İstanbul Anadolu Freze Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur