Pozisyon
 (1 Seçim)
Garson
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Anadolu Garson iş ilanları

İstanbul Anadolu'da Garson Arayanlar

En yeni İstanbul Anadolu Garson iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Avrupa ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

İstanbul Anadolu Garson İş İlanları

İstanbul Anadolu, Türkiye’nin en gelişmiş ve en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip yerlerindedir. Yoğun nüfusa sahip bölgede çok sayıda mekanın İstanbul Anadolu garson yeni iş ilanlarını Eleman.net üzerinden bulabilirsiniz. İş arayanlar bu bölgede kendi mesleklerine göre çeşitli şirket ve mekanlarda iş başvurusu yapabilir. Garsonlar bölgede kafeler ve restoranlarda İstanbul Anadolu garson iş ilanları ile yeni bir iş bulabilir. Bölgenin yoğun nüfusu nedeniyle bu alanda çok sayıda işletme vardır. Bölgede yeme içme sektöründe çok sayıda işletme olduğu için bu alanda çok sayıda iş alanı mevcuttur. Bir garsonun lokanta, restoran, kafe, özel davet veya düğünlerde çalışma imkânı vardır. Çok sayıda işletme bölgede İstanbul Anadolu garson iş ilanları bay ve bayan arayışına girer. Siz de Eleman.net ile kolaylıkla en güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul'da Anadolu'da Garson İş İmkanları Nelerdir?

İstanbul Anadolu’da gıda sektörünün öncü işletmeleri bölgede çok yoğun ticaret olduğu için istihdam imkânı sunar. Hizmet sektöründe garson olarak çalışmak isteyen kişiler özel işletmelerde iş bulabilir. İstanbul Anadolu’da çok sayıda üniversite olması bölgenin gıda ve hizmet sektörünün gelişmesinde de önemli rol oynar. Garsonluk alanında ayrıca çok sayıda işletme üniversite öğrencilerini tercih eder. İşletmeler bu alanda çok sayıda part time eleman arayışı içine girer. Öğrencilerin yanı sıra İstanbul Anadolu’da çok sayıda garsonluk mesleğini yürüten kişi barlarda, restoranlarda, otellerde, kafelerde ve düğünlerde iş arar. İstanbul Anadolu garson ilanları için çok sayıda seçenek bulabilirsiniz. Tecrübeli ya da tecrübesiz olarak yürütülebilen garsonluk için bölgede siz de kolaylıkla işe başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Garson İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Garsonluğu tercih etmek isteyen adayların, özel bir alanda eğitim alması genellikle gerekli değildir. Ancak turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun olan çok sayıda aday bu alanda çalışır. İlkokul mezunlarının bile başvurabileceği bir iş olan garsonluk için işletmeler turizm ve otelcilik lisesi veya meslek yüksekokulu mezunlarına öncelik verir. Bir garson mesai saatlerinde yoğun bir tempoyla işini yapmak zorundadır. Garson arayan işletmeler adayların titiz, kibar, nazik ve güler yüzlü olmasını önemli olarak görür. Garson olarak görev alacak kişiler yoğun tempoya ayak uydurabilmeli ve uzun saatler boyunca ayakta kalmalıdır. Bir garsonun işletmeye gelecek müşterilere kibar ve nazik olması gerekir. Müşteri memnuniyeti için bir garsonun iletişim becerilerinin gelişmiş olması çok önemlidir. Çok sayıda restoran, kafe, bar, lokanta ve otel yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak garson adayları için ilana çıkar. Garson çalıştığı işletmede servisten sorumludur. Mekana gelecek olan müşterilere garsonlar yiyecek, içecek servisi yapar. Bu mesleği seçecek kişilerin diğer personellerle uyum içinde olması gerekir. Bundan ötürü garsonların takım çalışmasına uyumlu kişiler olmaları önem taşır. Ayrıca yarı zamanlı olarak Eleman.net üzerinde çok sayıda garson iş ilanı vardır.

Garson olarak çalışmak isteyenlerin en azından ilkokulu mezunu olması beklenir. Erkek adayların askerliğini yapmış olmasını da işletmeler isteyebilir. Bazı işletmeler garsonların ikinci bir dil bilmesi gerektiğiyle ilgili kriteri iş ilanlarına ekleyebilir. İşletmeye gelecek olan turistlerle iletişim kurulması için akıcı bir şekilde yabancı dil becerisi bazı iş ilanlarında özellikle belirtilir. Son yıllarda başta Arapça olmak üzere İngilizce bilen adaylar için de mekanlar arayış içine girer. Ayrıca garsonluğu yapabilmek için bazı mekanlar çeşitli, belgeler talep edebilir. Bunların arasında hijyen belgesi en sık istenilen belgelerdendir. Ayrıca halk eğitim merkezleri tarafından verilen garsonluk belgesini işletmeler talep edebilir. Hijyen belgesi eğitiminde temizlik kurallarını içeren eğitimler verilir. Garsonluk eğitimlerinde ise farklı ürünlerin servisi, masa düzeni konusunda bilgi verilir. Bazı adaylardan kahve hazırlama veya çeşitli, sıcak içeceklerin servisi ve sunumu ile ilgili eğitim belgesi istenebilir. Halk eğitim merkezleri başta olmak üzere farklı organizasyonlar tarafından bu eğitimler verilebilir. Ayrıca garsonluk eğitiminde müşterilerle kurulacak iletişim ile ilgili bilgiler, ikram ve servis sırasında dikkat edilmesi gerekenler anlatılır. Farklı mekanlar adayların çeşitli eğitim ve sertifikalara sahip olmasını bekleyebilir. Garson adayları görev alacakları mekanın talebine göre farklı sertifika programlarına katılarak işe başlayabilir.

İstanbul Anadolu'da Garson Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Yiyecek içecek sektöründeki çok sayıda işletmede garson adayları iş bulabilir. Oteller, restoranlar, barlar, kafeler, lokantalar ve davet mekanları servis elemanı olarak garson arayışı içine girer. Ayrıca farklı organizasyonların davet mekanlarında konuklara servis yapılması için garsonlar görevlendirilir. Tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak farklı mesai saatlerine sahip çok sayıda mekan iş ilanına çıkar. İşletmeye göre çalışma saatleri farklı olabilir. Garsonluk ilanına çıkan işletmeler genellikle yiyecek içecek hizmeti veren mekanlardır ve her gün mekan açık olabilir. Mekana göre tam zamanlı işlerde haftada bir ya da iki gün izin olabilir.

İstanbul Anadolu Garson İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İşletmeler ihtiyaca göre tecrübeli ya da tecrübesiz garson arayışına girer. Eleman.net’te yıl içinde sayısı yüzleri bulan garson iş ilanı bulunabilir. İstanbul Anadolu yakası garson iş ilanlarının yanı sıra Avrupa yakası için de çok sayıda iş ilanını Eleman.net ile görebilirsiniz. Türkiye’deki garson iş ilanlarının çoğu İstanbul Anadolu veya Avrupa için yayınlanır. Eleman.net ile garson iş ilanlarına göz gezdirebilirsiniz. Alanında lider insan kaynakları sitesi Eleman.net üzerinde İstanbul Anadolu garson iş ilanları arasında birçok seçenek yer alır. Siz de özgeçmiş oluşturarak en güncel İstanbul Anadolu garson iş ilanlarını bulabileceğiniz Eleman.net ile yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Anadolu Garson Sık Sorulan Sorular

Garson iş ilanlarında aranan özellikler?

Garsonların yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesi ve müşterilerle iyi iletişim kurabilmesi önemlidir. Ayrıca uzun saatler ayakta kalması gereken garsonların ekip çalışmasına uyum sağlamasını işletmeler bekler.

Garson nerede çalışabilir?

Garsonlar kafe, restoran, lokanta, bar, restoran, otel ve özel davetlerde çalışabilir.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul Anadolu İş İlanları

İstanbul Anadolu'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Anadolu'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul Anadolu'da İş Mi Lazım?

İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul Anadolu'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul Anadolu'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Anadolu Garson iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Kasım 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Anadolu Garson" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur