Pozisyon
 (1 Seçim)
Satış Danışmanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Anadolu Satış Danışmanı iş ilanları

İstanbul Anadolu'da Satış Danışmanı Arayanlar

En yeni İstanbul Anadolu Satış Danışmanı iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Avrupa ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

İstanbul Anadolu Satış Danışmanı İş İlanları

İstanbul’un Asya kıtasında kalan bölümü olan Anadolu yakası, gelişmiş iş olanakları ile dikkat çeker. Pek çok kişinin yaşamak ve çalışmak için tercih ettiği kentte; turizm, hizmet, satış ve pazarlama sektörleri oldukça gelişmiştir. Çok sayıda farklı ürün ve hizmet satışı yapan firmaya sahip olan İstanbul Anadolu yakasında bu şirketlerde çalışacak satış danışmanlarına ihtiyaç duyulur. İkna kabiliyeti yüksek ve bu alanda eğitimini tamamlamış donanımlı satış danışmanları bölgede görev yapar. Firmanın satış hedeflerine yönelik faaliyetlerine destek olan bu elemanlar, tecrübeli veya tecrübesiz kişiler arasından seçilir. Bazı firmalar deneyimli adaylarla çalışmak isterken kimi iş yerleri ise yetiştirmek üzere eleman arar. Eleman.net’in İstanbul Anadolu satış danışmanı iş ilanları, tüm bu iş olanaklarını bir arada görüntülemenizi sağlar. Siz de bu büyükşehrin Asya kıtasında satış danışmanı olarak çalışmak istiyorsanız ilgili iş ilanlarını araştırarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

İstanbul Anadolu’da Satış Danışmanı İş İmkanları Nelerdir?

Anadolu yakasında bulunan ve satış alanında faaliyet gösteren firmalar, yayınladıkları İstanbul Anadolu satış danışmanı iş ilanları baylar ve kadınlar için olan çalışma olanakları ile istihdam sağlar. Bu bölgede satış danışmanları için çok sayıda iş imkanı bulunur. Bilgisayar sistemleri üzerine çalışan firmalarda, ilgili ürünlerin satışını yapacak elemanlar aranır. Yapı ve inşaat malzemeleri satışı yapılan şirketlerde de alanında yetkin kişilere çalışma olanağı sunulur. İstanbul Anadolu yakasında satış danışmanlarına sunulan iş imkanları hem tecrübeli, hem de eğitimlerini yeni tamamlamış adaylara yönelik yayınlanır. Firmalar; Pazarlama, İşletme ve İktisat gibi lisans bölümlerinden eğitim alan adaylara öncelik tanır. Satış danışmanları, yüz yüze olarak satış işini gerçekleştirebildiği gibi telefon aracılığıyla da bu görevi yerine getirebilir. Bu nedenle Anadolu yakasında, çeşitli ürün ve hizmetlerin satışını yapan çağrı merkezleri de satış danışmanları için iş olanakları yaratır. Öte yandan bu pozisyonda görev yapan kişiler, sahada da çalışabilir. Düzenli müşteri ziyaretlerinde bulunarak mesailerini geçiren satış danışmanları, ürünlerin satışını ve pazarlamasını yapar. Siz de kendi beklentilerinize en uygun çalışma imkanlarını belirleyerek, iş başvurularınızı vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Satış Danışmanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İstanbul Anadolu yakasında satış danışmanı arayan firmaların adaylardan talep ettiği bazı kriterler bulunur. Kişisel niteliklerin yanı sıra eğitim ve tecrübe gibi detaylarla da çeşitlenen bu özellikler şöyle sıranabilir:

 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Güçlü bir iletişim yeteneğine sahip,
 • Sorumluluk sahibi,
 • Satış konusunda bilgi sahibi,
 • İkna kabiliyeti yüksek,
 • Dış görünüşüne özen gösteren,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Satış odaklı çalışma kabiliyeti gösteren,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilen,
 • Satış ve pazarlama alanında yeni stratejiler geliştirmeye açık.

Siz de bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız İstanbul Anadolu satış danışmanı ilanlarına Eleman.net’ten dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz.

İstanbul Anadolu’da Satış Danışmanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul Anadolu yakasında satış danışmanı arayan firmalar oldukça çeşitlidir. Hemen hemen her sektörün faaliyet gösterdiği İstanbul’da satış ve pazarlama alanı oldukça aktiftir. Bu nedenle kentin Anadolu yakasında satış danışmanı arayan şirketlerin sektörel dağılımı da zenginlik gösterir. Eleman.net’te yayınlanan en güncel İstanbul Anadolu satış danışmanı iş ilanları incelendiğinde ilanları yayınlayan firmaların şu sektörlerde faaliyet gösterdiği görülür:

 • Perakende,
 • Tekstil,
 • Telekomünikasyon,
 • Yapı malzemeleri,
 • Gıda,
 • Aksesuar,
 • Kozmetik,
 • Hırdavat,
 • Gayrimenkul,
 • Turizm,
 • Su arıtma sistemleri,
 • Sağlık,
 • Araç kiralama.

Bu sektörlerin yanı sıra pek çok farklı iş kolunda da satış danışmanlarına sıklıkla ihtiyaç duyulur. İstanbul Anadolu yakası satış danışmanı iş ilanlarını inceleyerek, firmaların faaliyet gösterdiği alanlara göz atabilirsiniz. Başvurularını gerçekleştirmeden önce, çalışmak istediğiniz sektörü veya firmayı belirleyebilir, araştırmalarınızı bu doğrultuda sürdürebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Satış Danışmanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul Anadolu satış danışmanı yeni iş ilanlarına Eleman.net’ten ulaşarak başvurularını tamamlayabilirsiniz. Bölgede size konum olarak en yakın ilanları yayınlayan firmaları belirleyebilir, ulaşım açısından kolaylık yaşayacağınız bir işletmede görev alabilirsiniz. Bunun için Eleman.net’in “Haritada Ara” seçeneğini kullanabilir veya konumunuza göre yakınınızdaki işleri görüntüleme alternatifini değerlendirebilirsiniz. En güncel ilanları görüntüleyebilir, “Acil İlanları Göster” bölümünden acil personel ihtiyacı duyan firmaları görüntüleyebilirsiniz. Öte yandan tüm İstanbul Anadolu yakası satış danışmanı iş ilanlarını çalışma şekillerine göre sıralayabilir, sizin için ideal seçeneğe başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmadan önce profilinizin güncel ve iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğunu kontrol etmeniz büyük önem taşır.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Anadolu Satış Danışmanı Sık Sorulan Sorular

İstanbul Anadolu’da satış danışmanları için hangi çalışma şekilleri bulunur?

Satış danışmanları için çok farklı çalışma şekilleri bulunur. Tam zamanlı ve part time iş biçimlerinin yanı sıra dönemsel ve geçici olarak da çalışmalarını yürüttükleri görülür. Öte yandan serbest zamanlı, remote ve staj çalışma düzeninde eleman arayan firmalar rastlamak da mümkündür.

İstanbul Anadolu’da satış danışmanı olmak için hangi özelliklere sahip olmak gerekir?

İstanbul Anadolu yakasında çalışan satış danışmanlarının, ikna kabiliyetlerinin yüksek olması beklenir. Müşterilerle ilgili ve pozitif bir iletişim kurması gereken bu kişilerin, güçlü bir iletişim kabiliyetine sahip olmaları şarttır. Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne özen gösteren adaylar, bu pozisyon için avantaj sağlar.

İstanbul Anadolu’da satış danışmanları ne iş yapar?

İstanbul’un Anadolu yakasında görev yapan satış danışmanları, çalıştıkları firmaların; günlük, haftalık, aylık ve yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olur. Müşterilere şirketin satışını yaptığı ürünü veya hizmeti detaylı biçimde tanıtarak onları satın almaya teşvik eder. Telefonla, yüz yüze veya sahada görev yapan satış danışmanları, satış ekibi ile uyum içinde çalışır.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul Anadolu İş İlanları

İstanbul Anadolu'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Anadolu'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul Anadolu'da İş Mi Lazım?

İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul Anadolu'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul Anadolu'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Anadolu Satış Danışmanı iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Mart 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Anadolu Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur