Öğrencilerin İş Hayatı ile Buluşma Yeri Makinistanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü tarafından 11.’si düzenlenecek olan mesleki gelişim organizasyonu “Makinistanbul”  bu yıl 31 Mart - 1 Nisan 2016 tarihlerinde düzenlenecek.

2005 yılında “Kariyer Günleri” adıyla düzenlenmeye başlayan organizasyon, 2010 yılında “Ulusal Makine Mühendisliği Öğrenci Zirvesi” adını aldı. 2011 yılından itibaren markalaşma adına “Makinistanbul” ismiyle öğrencilerle buluşan zirve, İTÜ öğrencileri tarafından düzenlenen en büyük öğrenci zirvelerinden biri konumunda. Eleman.net'in Tanıtım Sponsoru olarak standıyla da katılım sağlayacağı etkinliklte, katılımcı firmalara stant açma ve seminer düzenleme imkânı tanınmakta, öğrencilere ise saha şartları, son teknolojiler ve mühendislik mesleği tanıtılmakta. 2 gün süren organizasyona ülke çapında 30’dan fazla üniversiteden katılım gerçekleşeceği öngörülüyor.
Bu geniş çaplı zirve eğitim hayatı esnasında kariyerine de sağlam bir temel oluşturmayı hedefleyen öğrencileri bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Stantlarda Türkiye’nin en büyük firmalarıyla buluşma, birbirinden değerli katılımcıların bulunacağı seminerlere katılma gibi klasik etkinliklerin yanı sıra, ülkenin önde gelen firmaları tarafından düzenlenecek proje yarışmaları ve staj kabulleri ile vaka çalışmaları, sertifikalı eğitimler ve mühendisliğin gündemdeki konuların, konulara en hâkim isimler tarafından tartışıldığı paneller gerçekleşecek. Seminerlerin bir kısmının internet üzerinden de yayınlanacak olması, etkinliğin ulusal olma iddiasını destekler nitelikte.

MAKİNİSTANBUL
Tarih: 31 Mart – 1 Nisan 2016
Yer: İstanbul Teknik Üniversitesi Gümüşsuyu Yerleşkesi

                      

Ayrıntılı bilgi için:
www.makinistanbul.orgBunu Okudunuz Mu?


Videolu Özgeçmiş Hazırlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Günümüzde interaktif içeriklerin stabil içerikler oranla daha fazla dikkat çektiği ve daha büyük etki yarattığı görülüyor. Dijitalleşme ve pandeminin de etkisiyle iş yaşamındaki köklü değişiklikler de göz önüne alındığında iş dünyasında interaktif içeriklerin daha fazla tercih edildiği aşikâr. İnsan kaynakları uzmanlarının son dönemlerde video özgeçmişlere yönelmesi de bunun bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Video özgeçmiş hazırlayan adayların dikkat etmesi gerekenleri kaleme aldık.

Eleman mı Arıyorsunuz?

350 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.