facebook
  1. EUBSA TURKEY
  2. AŞÇI / AŞÇI YRD /GARSON / BULAŞIKÇI/ ÖZEL HASTANE MALTEPE

AŞÇI / AŞÇI YRD /GARSON / BULAŞIKÇI/ ÖZEL HASTANE MALTEPE

EUBSA TURKEY

Eubsa Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı / Aşçı Yrd / Garson / Bulaşıkçı / Özel Hastane Maltepe ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eubsa Turkey Aşçı / Aşçı Yrd / Garson / Bulaşıkçı / Özel Hastane Maltepe ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı / Aşçı Yrd / Garson / Bulaşıkçı / Özel Hastane Maltepe ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3113607


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3113607 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Aşçı / Aşçı Yrd / Garson / Bulaşıkçı / Özel Hastane Maltepe İstanbul Anadolu Aşçı / Aşçı Yrd / Garson / Bulaşıkçı / Özel Hastane Maltepe İstanbul Aşçı / Aşçı Yrd / Garson / Bulaşıkçı / Özel Hastane Maltepe Hizmet Restoran Aşçı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı / Aşçı Yrd / Garson / Bulaşıkçı / Özel Hastane Maltepe" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?