facebook
  1. HD Holding
  2. Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm)

Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm)

HD Holding

Hd Holding firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hd Holding Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3109251


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3109251 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm) İstanbul Anadolu Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm) İstanbul Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm) Restorancılık Mutfak Aşçı Yardımcısı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Maltepepark Avm) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?