facebook
  1. Kameks Eksantrik Milleri
  2. Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi)

Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi)

Kameks Eksantrik Milleri

Kameks Eksantrik Milleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kameks Eksantrik Milleri Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3224888


Erkek 22 - 40 arası No: 3224888 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi) İstanbul Avrupa Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi) İstanbul Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi) İmalat Üretim Usta İmalat Üretim Cnc Operatörü İmalat Üretim Üretim Elemanı Otomotiv Üretim İşçi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Kameks Eksantrik Milleri

Aradığınız "Cnc Operatörü (Cnc Yatay İşleme Merkezi) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?