facebook
  1. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals
  2. Depo Sevkiyat Personeli

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo Sevkiyat Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals Depo Sevkiyat Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo Sevkiyat Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3071970


Erkek 25 - 35 arası No: 3071970 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Depo Sevkiyat Personeli İstanbul Anadolu Depo Sevkiyat Personeli Kocaeli Depo Sevkiyat Personeli İstanbul Depo Sevkiyat Personeli İmalat Paketleme Paketleme Elemanı İnşaat Sevkiyat / Stok Sevkiyat Elemanı Üretim Malzeme Planlama Vasıfsız Eleman Yalıtım Depo Depo Elemanı Dekorasyon Lojistik Operasyon Elemanı


Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Depo Sevkiyat Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?