facebook
  1. Lavinya Güzellik Merkezi
  2. Estetisyen Güzellik Uzmanı Bayan

Lavinya Güzellik Merkezi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Estetisyen Güzellik Uzmanı Bayan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Lavinya Güzellik Merkezi Estetisyen Güzellik Uzmanı Bayan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Estetisyen Güzellik Uzmanı Bayan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3075378


Kadın 21 - 50 arası No: 3075378 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Estetisyen Güzellik Uzmanı Bayan İstanbul Anadolu Estetisyen Güzellik Uzmanı Bayan İstanbul Estetisyen Güzellik Uzmanı Bayan Güzellik Merkezi Sağlık Kurumları Güzellik Uzmanı Güzellik Merkezi Sağlık Estetisyen


Estetisyen Ne İş Yapar?

Estetisyen, cildin daha sağlıklı ve bakımlı olması amacıyla temizleme ve onarım tedavileri uygulayan kişidir.

Müşteriyle ön görüşme yapıp, uygun işlemi belirler ve müşteriyi işleme hazırlar. Cilt sorununa yönelik uygun bakımı sağlar. Her zaman bakımlı olmak ve dış görünüşüne özen göstermek zorundadır. İnsan ilişkileri güçlü ve güler yüzlü insanlar bu meslek grubu için uygun karakterdeki bireylerdir.

Resmi bir eğitim mecburiyeti olmamakla birlikte, estetisyen olmak için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir sertifikaya sahip olmak gerekmektedir.

Lavinya Güzellik Merkezi

Aradığınız "Estetisyen Güzellik Uzmanı Bayan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?