facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Forklift - RT Operatörü
ilan-resim

Forklift - RT Operatörü

Gİ GROUP

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını yürüttüğümüz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Alman menşeili firmamız için Forklift ve RT Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

Forklift ehliyeti olan ve reac truck kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
22-35 yaş arasında,
08.00-17.00 ve 17.00-03.00 iki vardiyalı bir sistemde çalışabilecek,

Adayların başvurularını bekliyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3107424


Erkek 22 - 35 arası No: 3107424 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

3,900 TL

Forklift - Rt Operatörü İstanbul Anadolu Forklift - Rt Operatörü Kocaeli Forklift - Rt Operatörü İstanbul Forklift - Rt Operatörü Otomotiv Üretim Forklift Operatörü


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

Gİ GROUP

Aradığınız "Forklift - Rt Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?