facebook
  1. Asist Özel Güvenlik
  2. Operasyon Müdürü / İstanbul

Asist Özel Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Operasyon Müdürü / İstanbul ilanlarına göz atabilirsiniz.

Asist Özel Güvenlik Operasyon Müdürü / İstanbul ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Operasyon Müdürü / İstanbul ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2921994


Erkek 30 - 45 arası No: 2921994 Tam Zamanlı

Operasyon Müdürü / İstanbul İstanbul Anadolu Operasyon Müdürü / İstanbul İstanbul Avrupa Operasyon Müdürü / İstanbul İstanbul Operasyon Müdürü / İstanbul Güvenlik Güvenlik Elemanı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Asist Özel Güvenlik

Aradığınız "Operasyon Müdürü / İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?