1. Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - Ataşehir

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Ataşehir ilanlarına göz atabilirsiniz.

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi - Ataşehir ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Ataşehir ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2844983


Erkek 25 - 45 arası No: 2844983 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - Ataşehir İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi - Ataşehir İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Ataşehir Temizlik Temizlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Ataşehir" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?