facebook
  1. ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ
  2. Özel Güvenlik Görevlisi-(Danışma Personelli )Tuzla-Bayan

Özel Güvenlik Görevlisi-(Danışma Personelli )Tuzla-Bayan

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Iss Proser Koruma Ve Güvenlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi- (Danışma Personelli) Tuzla-Bayan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Proser Koruma Ve Güvenlik Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi- (Danışma Personelli) Tuzla-Bayan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi- (Danışma Personelli) Tuzla-Bayan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3121224


Kadın 23 - 30 arası No: 3121224 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi- (Danışma Personelli) Tuzla-Bayan İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi- (Danışma Personelli) Tuzla-Bayan Kocaeli Özel Güvenlik Görevlisi- (Danışma Personelli) Tuzla-Bayan İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi- (Danışma Personelli) Tuzla-Bayan Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi- (Danışma Personelli) Tuzla-Bayan" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?