facebook
  1. Bortaş Grup
  2. Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri

Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri

Bortaş Grup

Bortaş Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bortaş Grup Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3089244


Kadın veya Erkek 18 - 55 arası No: 3089244 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

4,000 TL

Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri İstanbul Avrupa Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri İstanbul Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri Gıda Depo Depo Elemanı Lojistik Depo Vasıfsız Eleman Lojistik Depo Paketleme Elemanı Lojistik Paketleme Üretim Elemanı E-Ticaret Paketleme Depo Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "Paketleme - Etiketleme Depo Personelleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?