facebook
  1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. SAHA SATIŞ DESTEK HOSTESİ (ANTALYA - MANAVGAT)

SAHA SATIŞ DESTEK HOSTESİ (ANTALYA - MANAVGAT)

İNKA İnsan Kaynakları

İnka İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Saha Satış Destek Hostesi (Antalya - Manavgat) ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnka İnsan Kaynakları Saha Satış Destek Hostesi (Antalya - Manavgat) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Saha Satış Destek Hostesi (Antalya - Manavgat) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3049401


Kadın 18 - 32 arası No: 3049401 Kişi Sayısı: 30 Dönemsel

Saha Satış Destek Hostesi (Antalya - Manavgat) Antalya Saha Satış Destek Hostesi (Antalya - Manavgat) Hızlı Tüketim Malları Cafe / Kafe Garson Hizmet Satış Destek Satış Destek Personeli Mağazacılık / Perakendecilik Market Operasyon Elemanı Fuar Organizasyon Hostes Organizasyon Saha Merchandiser


İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Saha Satış Destek Hostesi (Antalya - Manavgat) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?