facebook
  1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. SATIŞ DESTEK OPERASYON GÖREVLİSİ (25 Kasım-1 Şubat)

SATIŞ DESTEK OPERASYON GÖREVLİSİ (25 Kasım-1 Şubat)

İNKA İnsan Kaynakları

İnka İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnka İnsan Kaynakları Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3081900


Kadın veya Erkek 22 - 30 arası No: 3081900 Kişi Sayısı: 200 Dönemsel

Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) Adana Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) Antalya Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) İzmir Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) İstanbul Avrupa Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) Bursa Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) İstanbul Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) Dayanıklı Tüketim Malları Aktif Satış Satış Destek Personeli Hızlı Tüketim Malları Satış Destek Eleman Hizmet Araç Kiralama Operasyon Elemanı Otomotiv Operasyon İşçi Organizasyon Destek Hizmetleri Personel


İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Benzer Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) İş İlanları

Pompacı (Akaryakıt Satış Görevlisi) Ne İş Yapar?

Pompacı, akaryakıt satış istasyonlarında taşıtlara akaryakıt doldurma, satış bedelini tahsil etme ve istasyondaki akaryakıt tanklarının bakım ve kontrol işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip kişidir.

Araçları istasyon içinde yönlendirmek ve bu süre zarfında araçla ilgili gerekli tüm bakımları yapmak temel görevlerindendir.

Pompacı olabilmek için lise mezunu olmak yeterlidir.

İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Satış Destek Operasyon Görevlisi (25 Kasım-1 Şubat) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?