facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik &Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul )

Temizlik &Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul )

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul ) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul ) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul ) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3321913


Kadın veya Erkek No: 3321913 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul ) İstanbul Anadolu Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul ) İstanbul Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul ) Temizlik Temizlik Elemanı


Benzer Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul ) İş İlanları

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy- ( Özel Okul ) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?