facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik &Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy-Taşdelen

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy-Taşdelen ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy-Taşdelen ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy-Taşdelen ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3137616


Erkek No: 3137616 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy-Taşdelen İstanbul Anadolu Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy-Taşdelen İstanbul Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy-Taşdelen Temizlik Temizlik Elemanı Temizlik Bulaşıkçı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik & Bulaşık Görevlisi - Çekmeköy-Taşdelen" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?