facebook
  1. The GALLIARD
  2. Temizlik Elemanı ve Gece Bekçisi - Part Time

Temizlik Elemanı ve Gece Bekçisi - Part Time

The GALLIARD

The GALLIARD Brasserie Vadi İstanbul şubemizde görevlendirilmek üzere Part Time haftanın 2 günü Temizlik, 1 günü Gece Bekçiliği yapabilecek ''Temizlik Görevlisi ve Gece Bekçisi ''pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3287407


Kadın veya Erkek No: 3287407 Tam Zamanlı

Temizlik Elemanı Ve Gece Bekçisi - Part Time İstanbul Avrupa Temizlik Elemanı Ve Gece Bekçisi - Part Time İstanbul Temizlik Elemanı Ve Gece Bekçisi - Part Time Restorancılık Yiyecek / İçecek Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Benzer Temizlik Elemanı Ve Gece Bekçisi - Part Time İş İlanları

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik Elemanı Ve Gece Bekçisi - Part Time" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?