facebook
  1. Kobra Group
  2. Temizlik Görevlisi (ATAŞEHİR FERHATPAŞA)

Temizlik Görevlisi (ATAŞEHİR FERHATPAŞA)

Kobra Group

Kobra Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi (Ataşehir Ferhatpaşa) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kobra Group Temizlik Görevlisi (Ataşehir Ferhatpaşa) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi (Ataşehir Ferhatpaşa) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3123012


Erkek 20 - 50 arası No: 3123012 Tam Zamanlı

5,033 TL

Temizlik Görevlisi (Ataşehir Ferhatpaşa) İstanbul Anadolu Temizlik Görevlisi (Ataşehir Ferhatpaşa) İstanbul Temizlik Görevlisi (Ataşehir Ferhatpaşa) Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik Görevlisi (Ataşehir Ferhatpaşa) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?