facebook
  1. EUBSA TURKEY
  2. Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu

Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu

EUBSA TURKEY

Eubsa Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eubsa Turkey Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2908497


Erkek 20 - 45 arası No: 2908497 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu İstanbul Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik Görevlisi / Bakırköy / Sinema Salonu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?