facebook
  1. EUBSA TURKEY
  2. Temizlik Görevlisi / İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Temizlik Görevlisi / İSTANBUL AVRUPA YAKASI

EUBSA TURKEY

Eubsa Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi / İstanbul Avrupa Yakası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eubsa Turkey Temizlik Görevlisi / İstanbul Avrupa Yakası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi / İstanbul Avrupa Yakası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3108696


Kadın veya Erkek 18 - 50 arası No: 3108696 Kişi Sayısı: 50 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi / İstanbul Avrupa Yakası İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi / İstanbul Avrupa Yakası İstanbul Temizlik Görevlisi / İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik Görevlisi / İstanbul Avrupa Yakası" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?