facebook
  1. Orkun Şirketler Grubu
  2. TEMİZLİK PERSONELİ / AVM TEMİZLİK ELEMANI

TEMİZLİK PERSONELİ / AVM TEMİZLİK ELEMANI

Orkun Şirketler Grubu

Orkun Şirketler Grubu firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli / Avm Temizlik Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Orkun Şirketler Grubu Temizlik Personeli / Avm Temizlik Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli / Avm Temizlik Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3092274


Erkek 23 - 47 arası No: 3092274 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli / Avm Temizlik Elemanı İstanbul Avrupa Temizlik Personeli / Avm Temizlik Elemanı İstanbul Temizlik Personeli / Avm Temizlik Elemanı Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Orkun Şirketler Grubu

Aradığınız "Temizlik Personeli / Avm Temizlik Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?