facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik Personeli - İstanbul/Maltepe

Temizlik Personeli - İstanbul/Maltepe

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

55.ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 28.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren,ISS ,

Maltepe bölgesinde bulunan hastane projemizde HASTA BAKIMI VE TEMİZLİK PERSONELİ olarak çalışacak 3 BAY 3 BAYAN personel alımı yapılacaktır.

İRTİBAT NO: 0549 792 04 63 ve 0549 812 86 30

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2892611


Kadın veya Erkek No: 2892611 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli - İstanbul / Maltepe İstanbul Anadolu Temizlik Personeli - İstanbul / Maltepe İstanbul Temizlik Personeli - İstanbul / Maltepe Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik Personeli - İstanbul / Maltepe" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?