facebook
  1. Deça Hizmet Grupları
  2. Temizlik Personeli/ Kayışdağı- Bay

Deça Hizmet Grupları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli / Kayışdağı- Bay ilanlarına göz atabilirsiniz.

Deça Hizmet Grupları Temizlik Personeli / Kayışdağı- Bay ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli / Kayışdağı- Bay ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3074415


Erkek 25 - 45 arası No: 3074415 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli / Kayışdağı- Bay İstanbul Anadolu Temizlik Personeli / Kayışdağı- Bay İstanbul Temizlik Personeli / Kayışdağı- Bay Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Deça Hizmet Grupları

Aradığınız "Temizlik Personeli / Kayışdağı- Bay" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?