facebook
  1. sodexo
  2. Temizlik Personeli Part time (İstanbul Anadolu)
ilan-resim

Temizlik Personeli Part time (İstanbul Anadolu)

sodexo

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.

Türkiye’nin en seçkin şirketlerine ve değerli kamu kuruluşlarına yemek, temizlik, teknik hizmetler, bina yönetimi, çamaşırhane, resepsiyon, santral ve enerji yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sağlamaktayız. Şirketimizin global vizyonunun bir parçası olarak, ülkemizdeki operasyonlarımızda tedarik zinciri ve istihdamın tamamını yerel kaynak kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

420.000 çalışanı ile 80 ülkede dünyanın en büyük 18. işvereni olarak hizmet veren Entegre Hizmet Yönetiminde dünya ve Türkiye lideri SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak Ataşehir’ de yer alan projemizde görevlendirmek üzere ‘’PART TİME TEMİZLİK PERSONELİ’’ takım arkadaşı aramaktayız.


Aranan Nitelikler:

-İstanbul Anadolu yakasın 'da ikamet eden,

-En az 1 yıl benzer işlerde tecrübesi olan,

-İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uyumlu çalışan,

-Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,

Çalışma arkadaşları aramaktayız.

çalışma saatleri : 18.00 - 21.00 (pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, pazar )

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2975856


Kadın veya Erkek No: 2975856 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli Part Time (İstanbul Anadolu) İstanbul Anadolu Temizlik Personeli Part Time (İstanbul Anadolu) İstanbul Temizlik Personeli Part Time (İstanbul Anadolu) Temizlik Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Benzer Temizlik Personeli Part Time (İstanbul Anadolu) İş İlanları

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

sodexo

Aradığınız "Temizlik Personeli Part Time (İstanbul Anadolu) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?