facebook
  1. EUBSA TURKEY
  2. TEMİZLİK PERSONELİ / TEMİZLİK ŞEFİ / NİŞANTAŞI / HASTANE

TEMİZLİK PERSONELİ / TEMİZLİK ŞEFİ / NİŞANTAŞI / HASTANE

EUBSA TURKEY

Eubsa Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli / Temizlik Şefi / Nişantaşı / Hastane ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eubsa Turkey Temizlik Personeli / Temizlik Şefi / Nişantaşı / Hastane ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli / Temizlik Şefi / Nişantaşı / Hastane ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3136134


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3136134 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli / Temizlik Şefi / Nişantaşı / Hastane İstanbul Avrupa Temizlik Personeli / Temizlik Şefi / Nişantaşı / Hastane İstanbul Temizlik Personeli / Temizlik Şefi / Nişantaşı / Hastane Temizlik Hastane Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik Personeli / Temizlik Şefi / Nişantaşı / Hastane" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?