facebook
  1. TR MASTER
  2. TEMİZLİK PERSONELİ (TOPKAPI DAVUTPAŞA SİTE PROJESİ)

TEMİZLİK PERSONELİ (TOPKAPI DAVUTPAŞA SİTE PROJESİ)

TR MASTER

Tr Master firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli (Topkapı Davutpaşa Site Projesi) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tr Master Temizlik Personeli (Topkapı Davutpaşa Site Projesi) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli (Topkapı Davutpaşa Site Projesi) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3138084


Kadın veya Erkek No: 3138084 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli (Topkapı Davutpaşa Site Projesi) İstanbul Avrupa Temizlik Personeli (Topkapı Davutpaşa Site Projesi) İstanbul Temizlik Personeli (Topkapı Davutpaşa Site Projesi) Hizmet Temizlik Personel Temizlik Temizlik Elemanı Temizlik Personel


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik Personeli (Topkapı Davutpaşa Site Projesi) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?