facebook
  1. Saray Muhallebicisi
  2. Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim
ilan-resim

Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim

Saray Muhallebicisi

Saray Muhallebicisi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saray Muhallebicisi Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3133911


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 3133911 Tam Zamanlı

Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim İstanbul Avrupa Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim İstanbul Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim Gıda Yiyecek / İçecek Temizlik Elemanı Hizmet Yiyecek / İçecek Temizlik Elemanı Restorancılık Yiyecek / İçecek Temizlik Elemanı Turizm Yiyecek / İçecek Temizlik Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Saray Muhallebicisi

Aradığınız "Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?