facebook
  1. Aircom Teknoloji A. Ş.
  2. Yönetici Asistanı - Ön Muhasebe Görevlisi

Aircom Teknoloji A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Yönetici Asistanı - Ön Muhasebe Görevlisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aircom Teknoloji A. Ş. Yönetici Asistanı - Ön Muhasebe Görevlisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Yönetici Asistanı - Ön Muhasebe Görevlisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3371806


Kadın 20 - 39 arası No: 3371806 Tam Zamanlı

Yönetici Asistanı - Ön Muhasebe Görevlisi İstanbul Avrupa Yönetici Asistanı - Ön Muhasebe Görevlisi İstanbul Yönetici Asistanı - Ön Muhasebe Görevlisi Bilgisayar / BT / Internet Bilgi Teknolojileri Muhasebe Elemanı Elektrik ve Elektronik Bilgisayar Yönetici Sekreteri Telekomünikasyon ve Network Network Yönetici Asistanı Bilişim Bilgi Sistemleri Ön Muhasebe Elemanı


Sekreter Ne İş Yapar?

Yöneticinin veya firma çalışanlarının iş ile ilgili yazışmalarını, haberleşmelerini, toplantı veya günlük notlarını organize eden, telefon trafiğini yönlendiren/düzenleyen kişidir. Yöneticilerin veya firmanın kurum içi ve kurum dışı iletişimini sağlar.

Aircom Teknoloji A. Ş.

Aradığınız "Yönetici Asistanı - Ön Muhasebe Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?