ODTÜ VERİMLİLİK TOPLULUĞU 16. YÖNETİM VE MÜHENDİSLİK GÜNLERİ 4-5-6 MART'TA!


Eleman.net'in Medya Sponsoru olarak yer aldığı, ODTÜ Verimlilik Topluluğu 16. Yönetim ve Mühendislik Günleri (YMG), 4-5-6 Mart 2016 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi ve Ankara MEB Şura Salonu'nda "Global Dünya" temasıyla gerçekleşecek.

4 Mart 2016 Cuma günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek şirket workshoplarının ardından, öğrencilerce sevilen bir ünlünün söyleşisi olacak. 5 -6 Mart tarihlerinde ise Ankara MEB Şura Salonu'nda lider şirketlerin üst düzey konuşmacılarının katılacağı oturumlar gerçekleşecek. Bu oturumlarda konuşmacılar, "Global Dünya" temasını farklı alt başlıklarda işleyip katılımcıların kendilerini geliştirmesine olanak sağlayacak. Katılımcıları etkinlik sırasında şirket standları, eğlenceli etkinlikler ve ücretsiz ürünlerin dağıtıldığı bir fuaye alanı bekliyor olacak.

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak 16. YMG, engelsiz bir etkinlik olmayı hedefliyor. Katılımcıların hepsinden getirmeleri rica edilen kullanılmış kitaplar etkinlik boyunca toplanıp, bu kitaplar ile bir ilköğretim okuluna kütüphane yaptırılacak. Buna ek olarak işitme engellilerin katılımını göz önünde bulundurarak, yapılan oturumlar bir eğitmen aracılığı ile işaret diline çevrilecek.

16. YMG'ye ODTÜ öğrencilerinin yanı sıra Ankara ve diğer şehirlerdeki üniversitelerden de birçok öğrenci katılma şansı yakalayacak olup toplamda 1500'den fazla kişinin katılımı planlanmaktadır. 16. YMG'ye katılım ücretsiz olup belirli sayıda oturuma katılan konuklara sertifika verilecektir. Detaylı bilgi için; www.odtuvt.org.tr

Eleman mı Arıyorsunuz?

350 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.