facebook

Antalya Üst Segment Oteller Servis Personeli

Gİ GROUP

Antalya 23-03-2023
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIGi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, Seçme&Yerleştirme, İK danışmanlığı, eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteren 5 yıldızlı otellerimiz için, Antalya Bölgesinde Mutfak, Kat Hizmetleri, Yiyecek ve içecek bölümlerinde görevlendirilmek üzere servis personeli arayışımız mevcuttur.

*Bu ilan, genel başvuru niteliğinde olup var olan/olabilecek pozisyonlar için açılmıştır. Ön yazınızda çalışmak istediğiniz pozisyonu ve bölümü belirterek başvuruda bulunabilirsiniz.GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. Türkiye İş Kurumu'nun 29.12.2020 tarihli 7511096 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3425893


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3425893 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Gİ GROUP

Aradığınız "Antalya Üst Segment Oteller Servis Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?