facebook
  1. SARDUNYA HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET AŞ.
  2. Aşçı, Aşçı yardimcisi

Sardunya Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Aş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı, Aşçı Yardimcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sardunya Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Aş. Aşçı, Aşçı Yardimcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı, Aşçı Yardimcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3307570


Kadın veya Erkek No: 3307570 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Aşçı, Aşçı Yardimcisi İstanbul Anadolu Aşçı, Aşçı Yardimcisi İstanbul Aşçı, Aşçı Yardimcisi Gıda Aşçı Gıda Garson Gıda Bulaşıkçı Gıda Depo Elemanı Gıda Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

SARDUNYA HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET AŞ.

SARDUNYA HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET AŞ.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aşçı, Aşçı Yardimcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?