facebook
  1. SOFRA GRUP
  2. Aşçı Yardımcısı

Türkiye’nin her köşesinde, 81 ilde, 3.000 farklı lokasyonda, 22.000’nin üzerinde çalışanı ile toplu yemek ve destek hizmetleri sunan, Türkiye’de 2. en büyük istihdamı sağlayan Sofra / Compass Group Türkiye, toplu yemek hizmeti veren projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Aşçı Yardımcısı

SOFRA GRUP

İstanbul Anadolu - Tuzla 21-11-2021
İstanbul - Tuzla lokasyonundaki projelerimizde görevlendirilmek üzere "Aşçı Yardımcısı" pozisyonunda çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

• Tercihen toplu yemek sektöründe 2 yıl deneyimi olan,
• İşini severek yapan, damak tadı kuvvetli,
• Mutfak konusunda kalite standartlarına önem veren,
• Hijyen kurallarına özen gösteren,
• Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan,
• Takım çalışmasına inanan ve disiplinli,
• Üç vardiya çalışabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Üç vardiya için Gebze, Darıca, Bayramoğlu, Sultanbeyli, Kartal (E-5), Tuzla (E-5), Güzelyalı, Aydınlı, Orhanlı, İçmeler, Esenyalı, Kaynarca, Pendik, Kurtköy, Ümraniye, Sarıgazi ve yakın semtlerinden geçen servisimiz mevcuttur.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3088545


Kadın veya Erkek No: 3088545 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Hizmet Yiyecek / İçecek Aşçı

Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
BAŞVURU YAP
Benzer İlanlar
İş Ara
Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

SOFRA GRUP

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?