facebook
Webhelp Hakkında,

Sektörünün lider markalarından Webhelp, bugünün dijital dünyasında insan odaklı müşteri deneyimleri tasarlıyor ve yönetiyor. Dünyada, 60 ülkede 120 binden fazla çalışanıyla hizmet veren Webhelp, Türkiye’de başta İstanbul, İzmir, Ankara, Van olmak üzere toplam 7 şehirde, 14 bini aşkın çalışan ile müşteri hizmet yönetimi ve deneyiminde fark yaratmaya devam etmektedir.

GENEL NİTELİKLER

Tercihen Lojistik hizmeti veren bir depoda ürün toplama, paketleme, yükleme veya kargo konularında deneyimli,
En az ortaokul mezunu,
Vardiyalı çalışabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

İŞ TANIMI


Lojistik sektöründe faaliyet gösteren operasyonumuzda depodan sevk edilecek ürünlerin araca yükleme işlemlerini gerçekleştirecek, hasarlı ve yanlış ürün teslimatlarının iade sürecinin takibini yapacak, ürünlerin envanterlerini doğru bir şekilde tutarak depo düzenini sağlayacak ekip arkadaşı aramaktayız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3456427


Kadın veya Erkek 18 - 30 arası No: 3456427 Kişi Sayısı: 8 Yan Haklar: Servis, Yemek Kartı, Prim Deneyim: 1-2 Yıl Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Depo Elemanı

Depo Elemanı Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

İş yapma imkanlarının genişlemesi ve artan taleplerle birlikte şirketlerin pek çok bölümde personel ihtiyacı doğdu. Bu bölümlerden biri de ticari değeri olan ürünlerin muhafaza edildiği depolardır. Peki, depo elemanı kimdir? Depo elemanı kime denir? Depo elemanı, bir deponun bütün işleyişinde görev alan kişidir. Depo Elemanı Ne İş Yapar?Depo elemanı, bir arada bulunan malların stok kontrolünü ve düzenini sağlamak ile görevlidir. Her sektör ve iş kolunun depolama ihtiyacı birbirinden farklılık gö... Devamını Göster

Depo Elemanı Maaşları
Depo Elemanı Nedir, Nasıl Olunur?

Webhelp Türkiye

Aradığınız "Lojistik Depo Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur