1. Tepe Servis ve Yönetim
  2. Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi

Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi

Tepe Servis ve Yönetim

Tepe Servis Ve Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2704952


Erkek 27 - 40 arası No: 2704952 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi İstanbul Anadolu Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi Kocaeli Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi İstanbul Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Tepe Servis ve Yönetim

Aradığınız "Temizlik Görevlisi - Fabrika Projesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?