facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik Görevlisi-Tuzla-Tersaneler -Bay

Temizlik Görevlisi-Tuzla-Tersaneler -Bay

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, alanlarında hizmet vermekte olan ISS, 31.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye,

Tuzla Tersaneler Bölgesinde bulunan projemizde gece vardiyasından görev alabilecek bay temizlik personelleri aranmaktadır.

projede gece ve gündüz vardiyası mevcuttur.

Sabah vardiyası.08.30.17.00

Gece vardiyası.22.00.06.00

İrtibat NO.05415273402

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3081546


Kadın No: 3081546 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi-Tuzla-Tersaneler -Bay İstanbul Anadolu Temizlik Görevlisi-Tuzla-Tersaneler -Bay Kocaeli Temizlik Görevlisi-Tuzla-Tersaneler -Bay İstanbul Temizlik Görevlisi-Tuzla-Tersaneler -Bay Temizlik Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik Görevlisi-Tuzla-Tersaneler -Bay" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?